Administrator
Kategoria:

 

Informujemy, że Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Konstantynowie, przy współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Białej Podlaskiej, od 29.03.2021 r. do 06.04.2021 r. prowadzi zapisy na nieodpłatne, dwutygodniowe kolonie letnie dla dzieci klas III-VIII Szkoły Podstawowej.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 83 341 50 84.

 

Administrator
Kategoria:

Informujemy, że Akutica.Med w partnerstwie z Fundacją Fuga Mundi realizuje projekt pt. "Twoja nowa szansa - edycja II". Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wsparcia. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 83 343 97 93 lub 570-977-400. Szczegółowe informacje znajdują się załączonej fiszce oraz plakacie.

Czytaj więcej: Twoja nowa szansa - edycja II
Administrator
Kategoria:

W związku z kolejną falą zachorowań na SARS-Cov-2 i wprowadzeniem nowych obostrzeń na terenie całego kraju, od dnia 26 marca 2021 r. do dnia 9 kwietnia 2021 r. wprowadza się ograniczenia w pracy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. GOPS Konstantynów będzie zamknięty dla interesantów.

Dla załatwienia spraw niezbędnych i pilnych wymagana jest konieczność wcześniejszego umówienia wizyty z pracownikiem merytorycznym. UWAGA!!! Osoby nie umówione – nie będą mogły być obsłużone. Kontakt z pracownikami będzie możliwy wyłącznie za pośrednictwem telefonu lub poczty e-mail.

Numer telefonu: 83 341 50 84

Adres poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ponadto z pracownikami można kontaktować się na ich indywidualne adresy mailowe. Wykaz tych adresów znajduje się w zakładce "Kadra pracownicza".

Administrator
Kategoria:

Jesteś dzieckiem lub nastolatkiem: masz problemy w szkole lub w domu? potrzebujesz z kimś porozmawiać? czujesz się przygnębiony? jesteś ofiarą przemocy? myślisz, że „jest z Tobą coś nie tak”?

Jesteś rodzicem lub opiekunem: masz problem z dzieckiem, dorastającym nastolatkiem i nie wiesz jak mu pomóc?

Zadzwoń pod bezpłatny numer infolinii 800 080 222. Konsultanci to doświadczeni pracownicy Fundacji ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych: psychologowie, pedagodzy i prawnicy. Odpowiedzą na Twoje pytania, doradzą, co możesz zrobić w swojej sytuacji.

Szczegółowe informacje na http://www.liniadzieciom.pl/

Administrator
Kategoria:

Fundacja EFC informuje o naborze do Programu Stypendialnego Horyzonty. Szczegółowe informacje dot. projektu znajdują się w poniższym materiale przygotowanym przez Organizatora.

Zgłoś się do Programu Stypendialnego Horyzonty i ucz się w wybranym liceum lub technikum w Polsce!

Jeżeli osiągasz dobre wyniki w nauce, chcesz się dalej rozwijać i poznać przyjaciół na całe życie – zgłoś się do Programu Stypendialnego Horyzonty! To szansa na naukę w najciekawszych liceach i technikach w Polsce. Stypendium przyznawane jest na cały okres nauki w szkole średniej.

Czytaj więcej: Program Stypendialny "Horyzonty"
Administrator
Kategoria:

Informujemy, że od dnia 5 marca 2021 r. (piątek) dotychczasowe wejście do budynku Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Konstantynowie zostaje całkowicie wyłączone z użytkowania.

Sytuacja ta ma związek z rozpoczęciem kolejnego etapu rozbudowy Urzędu Gminy, który jest konieczny w celu spełnienia wymagań jakie określają przepisy BHP i p. poż., a także zapewnienia dostępu do budynków użyteczności publicznej dla osób niepełnosprawnych.

Z tego samego powodu zamknięte jest także wejście do Urzędu Gminy w Konstantynowie.

Na czas prowadzonych robót budowlanych, dla interesantów Urzędu Gminy i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej zostało udostępnione wejście od strony ulicy Janowskiej.

Za utrudnienia przepraszamy.

Administrator
Kategoria:

Tegoroczny Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem odbywa się w dniach od 22 do 28 lutego. Każda osoba zainteresowana będzie mogła w tym czasie uzyskać bezpłatną poradę prawną i psychologiczną m.in. w sądach, prokuraturach, komendach policji, siedzibach prawniczych samorządów zawodowych czy organizacji pozarządowych w całym kraju.

W organizację obchodów, oprócz Ministerstwa Sprawiedliwości i Prokuratury Krajowej, włączają się również asystenci sędziów, referendarze, adwokaci, radcowie prawni, aplikanci, psycholodzy, kuratorzy sądowi i policjanci.

Coroczna organizacja obchodów „Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”, której celem jest zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem, wiąże się z obchodzonym 22 lutego Międzynarodowym Dniem Ofiar Przestępstw, które wprowadzono w Polsce ustawą z 12 lutego 2003 roku. Przepisy wskazują na potrzebę stałego monitorowania sytuacji osób pokrzywdzonych przestępstwem oraz działań na rzecz poprawy ich położenia. Podjęte działania  mają skutkować uzyskaniem przez potrzebujących skutecznej pomocy.

Czytaj więcej: Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem